Profesjonalny a także godny zaufania neurolog dziecięcy w mieście Poznań

Kategoria:

Opis

Jadwiga Polcyn – Losy to rzetelny i rekomendowany neurolog dla dzieci w mieście Poznań do jakiego zgłasza się wielu rodziców z dziećmi. Wiodąćą specjalizacją Jadwiga Polcyn-Losy – neurolog Poznań jest leczenie zespołu nadpobudliwości ruchowej i padaczki u dzieci. Specjalistka twierdzi, iż kiedy tylko opiekunowie dostrzegają u własnych podopiecznych schorzenia neurologiczne to powinni reagować błyskawicznie.

Wyłącznie wcześniejsze rozpoznanie i odpowiednia terapia pozwalają na w przyszłości unormowane rozwijanie się najmłodszych. Wczesna ocena to także okazja na maksymalne wyzdrowienie. Jadwiga Polcyn – Losy specjalizując się w praktyce lekarskiej dzieci ma wieloletnie doświadczenie zawodowe. Na dodatek, cechuje ją zdolność współodczuwania dzięki której przekonuje do siebie młodszych chorych i nie wywołuje w nich obaw. Wystawienie diagnozy i leczenie najmłodszych z dysfunkcją układu nerwowego obejmuje także: stany napadowe, migreny, dysfunkcje zachowania, zaburzenia snu, dysfunkcje mowy, kłopoty w nauce, okołoporodowe kłopoty neurologiczne, mózgowe porażenie dziecięce, genetyczne choroby układu nerwowego, a także dysfunkcje czaszkowo – mózgowe. Wszechstronna terapia medyczna wynika z tego, iż Jadwiga Polcyn-Losy – neurolog poznań ma praktykę również w pediatrii i anestezjologii i intensywnej terapii.

Każdego dnia Jadwiga Polcyn – Losy współpracuje z psychologiem oraz fizjoterapeutą. Na początkową wizytę opiekunowie proszeni są o zabranie: dokumentacji lekarskiej małego pacjenta, książeczki zdrowia, karty informacyjnej z leczenia szpitalnego a także opisów uprzednio wykonanych badań. Z gabinetem neurologicznym można kontaktować się także mailowo. Za każdym razem kuracja dopasowana jest bezpośrednio do niepełnoletniego chorego. Neurolog pracuje razem z dzieckiem, jak i z rodzicami zapewniając o tym, że chorób neurologicznych nie trzeba się wstydzić.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Profesjonalny a także godny zaufania neurolog dziecięcy w mieście Poznań”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *