Jak przebiega profesjonalne badanie USG Doppler?

SKU: KRAKZDR100001 Kategoria:

Opis

Wielu pacjentów cierpiących na zaburzenia układu krążenia jest skierowanych do specjalistycznego badania USG Doppler. Nie brakuje pytań o to, na czym polega to badanie oraz czy wymaga przygotowań. Sprawdźmy, na czym dokładnie polega badanie dopplerowskie.

Jest to forma badania ultrasonograficznego i pozwala ocenić poziom funkcjonowania układu krążenia. Aparatura określa częstotliwość fal ultradźwiękowych odbijanych przez krwinki przepływające przez naczynia krwionośne. Na podstawie uzyskanych wyników można wychwycić wszelkie nieprawidłowości wymagające dalszej diagnostyki oraz leczenia.

Badanie trwa zaledwie kilkanaście minut i pozwala natychmiast otrzymać wyniki. Jeśli lekarz nie zalecił inaczej, Doppler Poznań https://www.blumedica.pl/usg-doppler-poznan/ to badanie, które nie wymaga specjalnego przygotowania ze strony pacjenta. Metoda jest całkowicie bezbolesna i nieinwazyjna. To niezwykle cenne badanie, które wydatnie przyczynia się do ratowania ludzkiego życia w aspekcie leczenia chorób układu krążenia.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Jak przebiega profesjonalne badanie USG Doppler?”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *