Przesłanki dla jakich opłaca się zapisać do szkoły językowej English Navigator

Kategoria:

Opis

Powody dla których opłaca się zapisać do akademii językowej English Navigator są tak przekonujące, że faktycznie wpisuje się tutaj znacznie więcej osób. Przede wszystkim osoby, które zapisują się na angielski Zielona Góra cenią to, że zajęcia mają miejsce w małych grupach. Do zajęć wykorzystane są innowacyjne technologie, co wyjątkowo motywuje kursantów oraz szybciej pozwala utrwalić język. Systematycznie przygotowane są w tym miejscu warsztaty tematyczne, co jest zachętą do zapisania się. Lekcje prowadzone są w oparciu o metodę komunikatywną.

Pozwala to na intuicyjne wykorzystanie języka, bez żadnego stresu. Zajęcia z wykorzystaniem tablic interaktywnych stają się satysfakcjonujące. Misją akademii jest to, żeby kształcić słuchaczy na światowym poziomie. To pozwala uczestnikom zajęć na podwyższenie własnych kompetencji albo na spełnianie własnych marzeń. Zajęcia teatralne w języku angielskim to interesujące rozwiązanie dla dzieci uczących się w szkole podstawowej. Dzieci mają możliwość w ich czasie rozwijać kreatywność oraz równocześnie szlifować język angielski. Odgrywane są zarówno mniejsze scenki, jak i większe przedstawienia.

Ćwiczenie scen pozwala najmłodszym oswajać się z językiem. Dzieci przez zabawę mogą przełamywać barierę językową. Opłaca się zapoznać się z informacjami podanymi na witrynie www. Można albowiem przeczytać jakie zajęcia są oferowane, obeznać z cennikiem a także dowiedzieć się, co zrobić, aby wpisać się do szkoły. Można także przejrzeć bloga, na jakim regularnie publikowane są interesujące wpisy. W grupie dorosłych można znaleźć osoby, które mają zaplanowany awans, chcą podejmować zatrudnienie zagranicą albo bezbłędnie posługiwać się językiem obcym. Każda osoba dorosła zamierzająca podszkolić konwersacje po angielsku powinna wobec tego zapisać się do English Navigator. Na kursy dla młodzieży zapisują się osoby, które czeka matura z języka angielskiego lub egzamin ósmoklasisty. Lektorzy zachęcają do uczenia się oraz w krótkim czasie można spodziewać się postępu.