Profesjonalna adwokat z Dąbrowy Górniczej, oferująca pomoc prawną ze wszystkich dyscyplin prawa

Kategoria:

Opis

Iwona Cebo – Kubiczek to rzetelna adwokat z Dąbrowy Górniczej, oferująca wsparcie prawne ze wszystkich dziedzin prawa. Usługi odnoszą się do: prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa handlowego, prawa karnego, prawa administracyjnego oraz edukacji lub szkolnictwa. Oferta jest wobec tego wszechstronna. Iwonę Cebo – Kubiczek cechuje indywidualne ukierunkowanie i zaangażowanie, wobec czego jako adwokat dąbrowa górnicza jest chętnie typowana przez klientów. Jest ona ceniona za skuteczność w doradztwie oraz w rozwiązywaniu prawnych. Odpowiednio reprezentuje również klientów w sprawach sądowych. Jej oferta wystosowana jest do klientów indywidualnych oraz dla przedsiębiorców.

Obsługa prawna zawiera: doradztwo, reprezentowanie klientów przed instytucjami sądowymi oraz przed urzędami. Perfekcyjna znajomość prawa i 20 letnie doświadczenie dają zainteresowanym gwarancję, że Iwona Cebo – Kubiczek będzie osobą, której opłaca się powierzyć swoje sprawy. Ze względu na wysoki profesjonalizm, kancelaria adwokat współpracuje z renomowanymi kancelariami na całym świecie. Jeżeli wobec tego jakąś sprawę należy rozwiązywać poza krajem, to także jest to możliwe. Klienci indywidualni, jacy zgłoszą się do kancelarii mogą liczyć na: porady prawne, wsparcie w przygotowaniu treści wielu umów, pozwów i innych pism procesowych.

Korzystają ze wsparcia w obrębie prawa cywilnego – spadkowego, rodzinnego, pracy oraz w obrębie przyznawania odszkodowań i ściągania zobowiązań finansowych. Prawo karne i prawo administracyjne to dyscypliny, w jakich specjalistka także radzi sobie doskonale. Iwona Cebo – Kubiczek udziela wsparcia w: wystosowaniu zaskarżeń do Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, w przygotowywaniu opinii prawnych, poradnictwie w obrębie prawa własności intelektualnej i prawa budowlanego. Na dodatek, w imieniu klientów uczestniczy w negocjowaniu oraz reprezentuje ich na wokandzie sądowej.