Najczęściej realizowane sprawy w firmie detektywistycznej Prodetektyw

Kategoria:

Opis

Najczęściej realizowane zlecenia w agencji detektywistycznej Prodetektyw to: sprawy rozwodowe, sprawy kryminalne, wywiady gospodarcze, windykacja długów, eksmisja niechcianego lokatora, wykrywanie podsłuchów i lokalizatorów. Wykwalifikowani specjaliści z prywatny kierowca zajmują się również prywatną profesjonalną ochroną. W wypadku, gdy chodzi o sprawy rozwodowe podejmowane są przez biuro detektywistyczne przeróżne metody: od tradycyjnej obserwacji poprzez techniki bardziej rozbudowane. Wszystkie są wypracowane na bazie zdobytych kwalifikacji.

Pozwolą wykryć różne zachowania małżonka albo mogą wykluczyć albo potwierdzać zdradę. Rezultat jest jednoznaczny. Zdobyte przez detektywów dowody nie wzbudzają żadnych wątpliwości. Jeżeli zaś pierwotne podejrzenia odnośnie partnera nie potwierdzą się, można odkryć powód jego postępowania. Sprawy kryminalne dotyczą: zaginięć, porwań, szantażu, stalkingu, kradzieży, włamań lub oszustw. W tym wypadku zgłoszą się do tego miejsca osoby, dla których organy ściągania wykazują opieszałość, a będzie zależeć im na bezzwłocznym rozstrzygnięciu sprawy. Rzetelna obserwacja to planowany zespół określonych niejawnych działań i metod razem z dowodami: fotografiami, nagraniami wideo i audio, jakie okazują się potrzebne dla osiągnięcia celów dla wybranego zlecenia. Postępowania obserwacyjne są za każdym razem omówione z klientem. Wywiad gospodarczymoże odwoływać się do licznych sfer działania wybranej marki.

Na podobnej zasadzie spersonalizowany obszar dotyczy windykacji długów i eksmisji niechcianego najemcy. W agencji pracują doskonali specjaliści, jacy mogą wykorzystać swoją wiedzę oraz znajomości, aby pomagać zleceniodawcom rozwiązać ich problemy. Procedura toczy się przy zachowaniu wysokich standardów i maksymalnej dyskrecji.