Interesująca oferta aktywności i imprez, jakie można zorganizować w Jump Hall

Kategoria:

Opis

Atrakcyjna oferta aktywności oraz imprez, jakie można zorganizować w Jump Hall zachęca sporo zainteresowanych, żeby odwiedzić ten nowocześnie zaprojektowany park trampolin. Opiekunowie po przejrzeniu tego, co oferuje https://jumphall.pl/ zdecydowany jest na przykład na to, aby w tym miejscu przygotować dla pociech urodziny. Impreza urodzinowa w parku trampolin to duża atrakcja dla dzieci. Ponadto, rodzice otrzymują pewność, że wszystko będzie odbywało się w bezpiecznych warunkach.

Doskonała zabawa jest też zapewniona. Impreza będzie prowadzona przez wykwalifikowanego animatora, jaki dopilnuje by każde z dzieci czuło się bezpiecznie. Nad najmłodszymi będzie czuwać również wykwalifikowana kadra instruktorska. Dwie godziny zabawy obejmują ćwiczenia na trampolinach, w basenie z kulkami, wspinaczki na ściankach oraz skoki na zrobione z pianek, duże kostki. Urodziny przebiegają w osobnej salce, a przed przyjściem na teren rekreacyjny dzieci mają zagwarantowaną profesjonalną rozgrzewkę. Są też informowane o tym, jak bezpiecznie skoczyć i upadać.

Inne atrakcje urodzinowe to: zabawy z chustą, rzuty do kosza albo malowanie twarzy. Każdorazowo plan zajęć przystosowany jest do wieku oraz temperamentu uczestników imprezy. Pakiety urodzinowe podane są na stronie. Na urodziny w Jump Hall można zapisywać dzieci od 3. roku życia. Rodzice z chęcią zapisują również dzieci na zajęcia z gimnastyki, o dowolnym poziomie trudności. Mają one na celu: podnoszenie ogólnej sprawności ruchowej, poprawę koordynacji ruchowej, rozwój orientacji przestrzennej, a także dobrą zabawę.

Na terenie parku trampolin znajduje się także jedyny na terenie Wrocławia zakryty park linowy. Jego trasa umieszczona jest nad parkiem trampolin i zawiera dziewięć torów, o przeróżnych stopniach skomplikowania. Park ten przeznaczony jest dla osób, które mierzą powyżej 170 centymetrów. Nowocześnie zaprojektowany park trampolin dobrze będzie odwiedzić.