Wysokiej jakości kable HDMI 4K FiberPro

Kategoria:

Opis

Światłowodowy kabel optyczny FiberPro, dedykowany do pracy w systemach jakie obsługują sygnały 4K jest wysoce modernistyczny. Nowocześnie opracowany optyczny kabel HDMI umożliwia wysyłanie dużej ilości danych na długie odległości, bez jakichkolwiek strat na jakości. Kable HDMI mogą obsługiwać wszystkie obowiązujące standardy i formaty obrazu, jakie zawierają się w ramach specyfikacji HDMI 2.0. Niezależnie od tego, jaką długość ma Kabel hdmi 4k można dzięki niemu połączyć ze sobą dwa urządzenia, przesyłając sygnał High Dynamic Range, zawierający WCG.

Kabel FiberPro wykorzystuje do przesyłania danych audio – wideo szklane włókna światłowodowe, a do wysyłania napięcia 5V oraz informacji kontrolnych – czystą miedź. Tego typu budowa kabla umożliwi uzyskanie imponujących parametrów instalacyjnych. Nie ma żadnych ograniczeń w jakości wysyłanego sygnału oraz w długości. Nie trzeba też wykorzystywać zewnętrznego zasilania, jakie pojawia się przy pasywnych przewodach światłowodowych HDMI. Światłowód HDMI FiberPro wysyła wysokiej jakości sygnał 18 gigabit na sekundę na odległość nawet do 100 metrów. Patrząc na to, że taki światłowód jest cieńszy, prościej można ułożyć go w korytach i w peszlach. Znacząca dla jego wzorcowego działania jest także wysoka wytrzymałość na zewnętrzne zakłócenia elektromagnetyczne. Z tego powodu każdy światłowód FiberPro może być wykorzystany tam, gdzie tradycyjne okablowanie zawodzi. 4K to nowy standard pojawiający się przy wysyłaniu sygnału telewizyjnego, mający do zaoferowania 4 razy większą rozdzielczość aniżeli miało to miejsce przy formacie HD i Blu – ray.

Oznacza to, że z odtwarzacza do odbiornika można wysłać o wiele więcej informacji. Zaawansowane wykorzystanie nowocześnie zaprojektowanych kabli motywuje do ich zakupu. Jeszcze przed oddaniem do wykorzystania przewody te są 2 razy przetestowane. Testy odbywają się pod względem adekwatnego wysyłania sygnału 18 gigabit na sekundę, a kabel sprawdzony jest wyjątkowo wymagającym sygnałem.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wysokiej jakości kable HDMI 4K FiberPro”