Zagadnienia poruszane na kursach dla osób, które chciałyby prężnie rozwijać się w świecie filmu

Opis

Tematyka kursów dla osób, które zamierzają prężnie rozwijać się w branży filmowej pokazuje, że są to faktycznie kursy przygotowane przez profesjonalistę, jaki świetnie zna się na własnej pracy i będzie zależeć mu na tym, żeby odbiorcom zaprezentować wyłącznie sprawdzone oraz dające zyski wiadomości. Z tego względu kurs podzielony jest na części: filmowanie, filmowanie ślubów, montaż video oraz biznes. W kategorii filmowanie osoby biorące udział w kursie mogą dowiedzieć się między innymi: jak legalnie latać dronem, jakie są systemy do stabilizowania obrazu, jak wykonać zjawiskowe fotografie z drona, jak ustawić optymalną wartość ISO, w jaki sposób ustawić optymalną wartość przesłony, o trójpodziale kadru, jak zadbać o sprzęt do kręcenia filmów, bądź w jaki sposób ustawiać balans bieli.

W zakresie filmowania ślubów ekspert udzieli informacji o tym: jaki wybrać aparat do tego typu filmów, jakiego wybrać drona do filmowania ślubów, w ilu klatkach na sekundę nagrać ślub, w jakiej rozdzielczości filmować ślub, skąd wziąć muzykę do filmów z wesel, jakie są ciekawe miejsca na sesję plenerową, jakie kręcić szczegóły, jak wykorzystać GoPro w filmie weselnym, co można nakręcić w kościele, czy też jak bezpiecznie przechowywać materiały z wesela. W kategorii montaż video udostępnione są wiadomości o: programach do montowania, dostosowaniu poziomu głośności, efekcie filmu zamykanego w napisach, efekcie podwójnej ekspozycji, jak i o licznych innych kwestiach.

W kategorii biznes ekspert ukazuje z kolei, gdzie poszukiwać zleceń, w jaki sposób rozliczać działalność filmową, jak zbudować portfolio, bądź gdzie ubezpieczać sprzęt firmowy oraz w jaki sposób się zareklamować. Każde zagadnienie jakim jest jakie iso do filmowania jest omówione szczegółowo. Warto więc czerpać z wiedzy tak zaangażowanego w swoją dziedzinę specjalistę. Opłaca się też zaglądać na ciekawy blog o filmowaniu i o produkcji wideo.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY