Opcja zorganizowania spływu kajakami indywidualnego lub spływu dla grup

Opis

Opcja zorganizowania spływu kajakowego indywidualnego lub spływu dla grup to jedna z dwóch opcji dostępnych w propozycji wypożyczalni MARTIN. Każdy klient ma możliwość wybrać stricte taki kajak, jaki będzie przystosowany do jego zdolności oraz sprawi, iż konkretna osoba będzie czuła się komfortowo i w pełni bezpieczna, bo dobór jest wyjątkowo spory. W wypożyczalni można znaleźć przede wszystkim modele dwuosobowe. Kajaki są sprawne, stabilne oraz ładowne, wobec czego doskonale nadają się również na dłuższe spływy. Wyposażenie każdego kajaka to: lżejsze wiosła i dwie kamizelki asekuracyjne w wersji dla dorosłych albo dla dzieci.

Wypożyczający sami decydują czy korzystając z http://www.kajakipomiechowek.pl/ zamierzają płynąć wytyczoną trasą lub planują skorzystać z tras alternatywnych, o różnym poziomie trudności. Spływy mogą mieć dystans: 7, jedenaście oraz 18 km. Trasa wyznaczona odgórnie ma natomiast dwadzieścia dziewięć km. W dodatku, można zdecydować się na wyznaczanie trasy indywidualnej. Jako że firma dysponuje własnym polem rekreacyjnym, goście mogą po kajakach decydować się na zorganizowanie imprezy plenerowej. Wydzielone są 2 strefy: z grillem i ogniskiem oraz noclegowa.

Każdy ze spływów jest zorganizowany z kompletną obsługą instruktorską, co ma szczególne znaczenie dla osób, które w tym wydarzeniu biorą udział po raz pierwszy.

Spływy przygotowane są wzorcowo, a organizatorzy dbają o to, żeby spełnić oczekiwania wszystkich osób, które wezmą w nich udział. Przed każdym spływem na odcinku Joniec – Borkowo – Śniadówko – Pomiechówek wszyscy są informowani, co jest przewidziane i co może ich spotkać. Są to informacje o: miejscu zbiórki, porządku spływu, toku trasy głównej a także przebiegu trasy alternatywnej. Eksperci poinformują też o najważniejszych regułach bezpieczeństwa a także ukazują, jakie są spodziewane utrudnienia na trasie spływu, żeby każdy był tego świadomy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY