Przeguby Cardana

Kategoria:

Opis

Przeguby Cardana nadające się do wykorzystania w wielu dyscyplinach przemysłowych oferuje firma Tekmat. Oferta obejmie towary wytworzone przez wiodących producentów z Europy. Poszczególne przeguby dopasowane są do dowolnych prędkości obrotowych i uposażone są w optymalne łożyska ślizgowe albo w łożyska igiełkowe. W czasie wyboru określonych towarów wśród https://tekmat.pl trzeba sugerować się nie tylko wielkością przekazywanego momentu obrotowego, lecz w dodatku warunkami eksploatacji do jakich zaliczają się: moc chwilowego uderzenia, wymiary kąta, czy liczba zrealizowanych obrotów. Kiedy kupujący ma jakiekolwiek wątpliwości w czasie zakupów to może korzystać z wskazówek wykwalifikowanego eksperta sklepu. Przeguby Cardana stosowane są do połączenia dwóch wałów napędowych, jakie mogą nie znajdować się przy sobie na osi. Abstrahując od ułożenia, sprzęgła wychylne gwarantują optymalne przenoszenie momentu obrotowego przy wysokich prędkościach obrotowych poprzez wał napędowy oraz przeguby.

Przeguby Cardana, udostępnione w sklepie Tekmat wyróżniają się bezgłośną pracą, atrakcyjną ceną oraz zredukowanym tarciem. Ich imponująca precyzja wykonania zapewni późniejszą niezawodność eksploatacji. Doskonale działające jakie mają przeguby Cardana oddziałują na spore wyniki sprzedażowe. Z szczegółowym ich katalogiem, parametrami technicznymi oraz charakterystyką można zapoznać na stronie Tekmat.

Połączenia mogą być w prostej linii bądź mogą odbywać się pod kątem czterdziestu pięciu stopni. Wszystkie sprzęgła wychylne będą nadawały się do trybu: maksymalnie 300 obrotów na minutę, max tysiąca obrotów na minutę albo maksymalnie czterech tysięcy obrotów w trakcie minuty. Sprzęgła wychylne mogą być wyprodukowane ze stali: zwykłej, nierdzewnej, ocynkowanej, chromowanej, oksydowanej, kadmowanej lub niklowanej. Otwory w nich mogą przybierać dowolną postać: okrągłą, okrągłą z rowkiem na wpust lub z otworem kwadratowym bądź sześciokątnym.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Przeguby Cardana”