Narzędzia dla gastronomii i przemysłowe od cenionych producentów

Kategoria:

Opis

Produkty dla gastronomii i dla branży przemysłowej od renomowanych producentów oferuje sklep Technologis. W dziale gastronomia udostępnione są: bemary gastronomiczne, kuchenki gazowe oraz elektryczne, elementy umeblowania ze stali nierdzewnej, produkty służące obróbce termicznej, patelnie gastronomiczne, piekarniki wolnostojące, taborety gazowe i elektryczne oraz wyparzacze elektryczne.

Konsumenci, których zainteresują wyroby przemysłowe mogą natomiast zdecydować się na: dozownice i nalewaki, generatory ozonu a także myjki ultradźwiękowe. Witrynę https://technologis.pl można też sprawdzać pod kątem nowości, by mieć dostęp do idealnego sprzętu, działającego na bazie nowych technologii. To ma szczególne znaczenie w wypadku właścicieli firm posiadających większe zakłady i lokale z branży gastronomicznej. Każdy z podanych sprzętów, abstrahując od tego w jakiej podkategorii się znajduje, jest niezawodny, działa bezawaryjnie i z pewnością będzie sprawdzać się wzorcowo w określonych okolicznościach pracy.

Klienci, którym zależy na tym, by zaopatrzyć się we wszystko w jednym miejscu na pewno będą usatysfakcjonowani z możliwości robienia zakupów dokładnie w tym punkcie. Poza najwyższą rangą produktów do zakupu zachęca profesjonalna obsługa, regularnie wyjaśniająca wszystkie wątpliwości. Doświadczeni doradcy techniczno – handlowi czekają na wszystkie uwagi.

Produkty z punktu sprzedaży wyróżnia nowoczesność i posiadanie certyfikowanych atestów. Z uwagi na to, że Technologis nawiązał współpracę z renomowanymi importerami, klienci mają zawsze wgląd do nowości oraz cieszy ich niedługi okres realizowania zamówienia. Jeśli to niezbędne, wykonane może być przez pracowników szkolenie z obsługiwania danego urządzenia. Główne kategorie w sklepie to: gastronomia, warsztat, sprzęt magazynowy a także przemysł i to w ich obrębie wybiera się asortyment. Przy dużych zakupach obowiązuje bezpłatna dostawa.