Akumulatory żelowe HAZE oferowane w oficjalnym punkcie sprzedaży wskazanego producenta

Opis

Akumulatory żelowe HAZE dystrybuowane w oficjalnym sklepie podanego producenta, czyli w sklepie COMSYSTEM zaliczają się do urządzeń bardzo użytecznych. Można do nich także dobrać ładowarki oraz akcesoria. Najnowsze akumulatory dedykowane są do bardzo wielu zastosowań, przykładowo do: maszyn czyszczących, łodzi, czy jachtów. W ofercie znajduje się cała gama produktowa: HZY EVE, urządzenia przeznaczone do łodzi i jachtów, specjalistyczne modele do fotowoltaiki, modele do rozruchu maszyn i silników, a także bezobsługowe AGM. Takie ładowarki automatyczne są nad wyraz użyteczne.

Używane są do uzupełniania energii w bateriach do wielu maszyn. W sklepie oferowane są tylko najnowsze urządzenia, jakie podlegają oficjalnej gwarancji fabrycznej. Wysoka jakość wszystkich produktów potwierdzona jest branżowymi certyfikatami. Akumulatory wykonane w technologii żelowej są bezobsługowe i mają znacznie dłuższą żywotność niż tradycyjne wersje. Doceniane są także za to, że wykazują umiejętność powrotu do pełnej sprawności również wtedy, gdy są głęboko rozładowane. Nie tylko dobrze znoszą wysokie temperatury, ale sprawdzą się też w temperaturach ujemnych. W polskich warunkach jest to pożądana cecha. Wysoka jakość oraz użyteczność tych akumulatorów sprawiają, że są one cenione w wielu dziedzinach.

Udostępnione produkty w sklepie są rozdzielone w podkategoriach, co ułatwia robienie zakupów. akumulator litowo-jonowy 12v 100ah kupują klienci, którzy chcą je zamieszczać w samochodach napędzanych elektrycznie, w maszynach transportowych oraz podnoszących – wózkach jezdniowych, wózkach widłowych, holownikach, platformach, podnośnikach koszowych a także w paleciakach. Sprzedawane są też akumulatory żelowe do maszyn oczyszczających, akumulatory marine do łodzi mających napęd elektryczny oraz do zasilania urządzeń elektrycznych na łodziach i jachtach o napędzie spalinowym. Jest możliwość też dobierać akumulatory nadające się do kamperów i przyczep kempingowych. Do katalotu zaliczają się również akumulatory do energii odnawialnej.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY