W jaki sposób przygotowywać się na pieska w mieszkaniu?

Kategoria:

Opis

W trakcie gdy dodawanie nowego futrzanego członka rodziny ma prawo brzmieć jak zabawa to są pewne rzeczy, jakie wypada zrobić, aby upewnić się, że jest to odpowiednie dla Twojej rodziny. To jest zawsze dobrym pomysłem, żeby rozpocząć od tego, że zrobi się odrobinę badań na temat pionierskiej rasy, jeżeli uważasz o dodaniu jej do swojego domu. Jest to ważne, albowiem wypada upewnić się, iż jeśli ma się już jakiegokolwiek pieska to muszą to być dwie kompatybilne rasy.

Typowy wiek, aby doliczyć kolejne zwierzę jest to młody wiek. W pewnych sytuacjach niemniej jednak nie zawsze jest to możliwe do zrobienia, w związku z tym oto parę przydatnych wskazówek, jakie pomogą uczynić wprowadzenie oryginalnego pieska płynne oraz bezpieczne. Wybór godziwego rodzaju naturalnie jest najistotniejszy.

Najlepszym połączeniem jest takie, w jakim obydwa zwierzęta już wcześniej mogły się zapoznać. Takie zwierzęta zawsze potrzebują dodatkowego szkolenia. Istnieje kilka ras psów, jakie nie powinny być w jednym domu z kotami, albowiem są one instynktownie urodzone po to by na nie polować, w trakcie kiedy inne rasy nie. Dla obecnego pieska i nowych relacji z wejściem do domu innych psów, ważne jest, by uniknąć jakiejkolwiek agresywności podczas pierwszej fazy poznawczej. Istotne jest dla każdego pieska, by mógł posiadać własne jedzenie i wodę, zabawki, i łóżka oraz jedzenie – sucha premium sucha karma dla psa.

Na dodatek, najprawidłowiej jest rozdzielić psy, gdy dostają jakiś typ smakołyków. Zawsze wypada ograniczyć je, kiedy nie jesteś w stanie ich nadzorować. Jeżeli zauważysz jakiekolwiek zachowania takie jak zastraszanie lub też nadmierne warczenie, kiedy psy wchodzą w interakcje, błyskawicznie rozdzielaj je i musisz oznajmić im nie.