Możliwość zamówienia Save The Date do zaproszeń ślubnych

Kategoria:

Opis

Opcja zamówienia zarezerwuj datę do zaproszeń na ślub to coś, czego można się spodziewać, gdy nawiązuje się współpracę z firmą Margo & Bees. Każdy kto poszukuje niebanalnego, estetycznego i perfekcyjnie prezentującego się pomysłu na poinformowanie bliskich i znajomych o dacie uroczystości weselnej może wybierać karty magnetyczne zarezerwuj datę z przygotowanego katalogu albo może zdecydować się na złożenie zamówienia indywidualnego.

Kartki takie mogą być zrobione z dowolnego materiału i nawiązywać do motywu ślubnego. Nad wyraz chętnie przez przyszłe Pary Młode wybierane są magnesy na lodówkę. Nie tylko są poręczne, lecz też będą wyróżniać się na tle podstawowej papeterii.

Coraz więcej osób decyduje się na Save The Date i trzeba stwierdzić, że jest to rzeczywiście idealne wyjście. Kupujący mogą dobierać wśród zrobionych z drewna kartek i magnesów, dlatego dopasują coś we własnym stylu. Zarezerwuj datę wykonane są w wielu stylach: rustykalnym, boho, glamour oraz pozostałych. Dzięki temu każdy ma okazję dobrać coś pod kątem swoich upodobań. Wyróżnioną opcją w katalogu są kartki ze zdjęciami Narzeczonych.

Terminy na Save The Date mogą zostać podane w niebanalnym stylu: wygląd literek, wzornictwo i wybarwienie narzeczeni wybierają samodzielnie. Zapis daty będzie dokładnie taki, jak oczekuje tego wybrana para. Będzie także w wybranym przez konkretne osoby stylu. To wszystko oddziałuje na niebanalność prezentowanych rozwiązań. Od razu do zarezerwuj termin można domawiać wedding cards, by otrzymać spójny zestaw. Niestandardowe zaproszenia są doskonałą papeterią ślubna. Mogą mieć formę mniejszych kartek lub wzbogaconych zaproszeń. O finalnym designie zadecydują klienci. Do wszystkich zaproszeń dodawana jest koperta.

Ręcznie robione kartki z datą ślubu prezentują się cudownie. Z taką papeterią dzień zaślubin będzie nadzwyczajny i wyróżni się wśród pozostałych dni. Z tego względu wskazana pracownia jest polecana.