Kompleksowa propozycja szkoleń internetowych z języka angielskiego

Kategoria:

Opis

Kompleksowa propozycja szkoleń internetowych z języka angielskiego w Smart Learning zachęca do tego, żeby uczyć się właśnie w takim punkcie. Nauka zdalna jest coraz bardziej popularna w różnych przedziałach wiekowych, a więc kursy przygotowane są zarówno dla dzieci, starszych, ale też dla firm. Szkolenia językowe opracowywane są bazując na wytycznych nauczania z Oxford University Press. Dostępne kurs angielskiego online bogatsze są o dodatkowe moduły, tak samo w formie tradycyjnej, jak też w wersji cyfrowej. W pierwszej kolejności lektor sprawdzi obszar wiedzy osoby biorącej udział w kursie. To umożliwi dobrać optymalny tryb zajęć dla wybranej osoby.

Zrealizowane są tryby: A1, A2, B1, B2 oraz C1 i C2. Zajęcia w angielski online opracowane są bardzo ciekawie, zarówno dla dzieci, jak i dla starszych. Jeśli ktoś jest zainteresowany to może również zdecydować się na nauczanie grupowe. To pozwala jeszcze bardziej nabrać pewności co do swoich kompetencji lingwistycznych, gdyż można je weryfikować. Podobnie interesująco prezentuje się oferta dla przedsiębiorstw. Dla klientów korporacyjnych opracowany jest tryb nauczania dwutorowego. Umiejętności takie jak: czytanie, słownictwo, gramatyka i słuchanie uczeń trenuje osobiście. Z kolei, za pomocą platformy opracowanej przez Smart Learning można brać udział w lekcjach interaktywnych, korzystając z dodatkowych materiałów szkoleniowych.

Naturalnie, wcześniej wymowę ćwiczy się samodzielnie z nauczycielem. Konieczne są jedynie: dostęp do Internetu, laptop, słuchawki i przeglądarka internetowa Chrome. Lekcje angielskiego przeprowadzane są na nowoczesnej platformie Tutorsmart. Po zalogowaniu uzyskuje się dostęp do kursu online z lektorem na żywo. Uczestnicy kursu otrzymują wgląd do: tekstów szkoleniowych, nagrań lektorskich audio oraz wideo, plus do fiszek online, przeznaczonych do nauki słownictwa z wybranego obszaru. Posiadają wobec tego najważniejsze środki do uczenia się.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Kompleksowa propozycja szkoleń internetowych z języka angielskiego”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *