Uwolnij się od ograniczeń – wybierz odkurzacz bezprzewodowy.

Kategoria:

Opis

Chcesz odkurzać w bardziej elastyczny i wszechstronny sposób? Oczywiście bez obniżania poziomu czystości! Niezależnie od tego, jaki rodzaj odkurzacza bezprzewodowego wybierzesz — stojący, z miotłą lub 2 w 1 — odkurzacze akumulatorowe Bosch oferują mnóstwo możliwości.

 1. Nieograniczone bezprzewodowe miotły elektryczne: skuteczne czyszczenie na każdym poziomie.
 2. Bezprzewodowa szczotka elektryczna firmy Bosch zbiera brud z dywanów i parkietu.

Kurz na podłodze, okruchy na blacie, pajęczyny na ścianach, brud w garażu. Przy tych wszystkich środowiskach wymagających sprzątania, bezprzewodowy odkurzacz z serii Unlimited może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Zobacz na stronie https://tvs.pl/informacje/czemu-warto-zamienic-odkurzacz-klasyczny-na-bezprzewodowy-i-dlaczego-to-model-philips-bedzie-dobry-dla-poczatkujacych/

 1. Kontynuuj czyszczenie tak długo, jak chcesz dzięki wymiennemu akumulatorowi Bosch
 2. Czyste podłogi i powierzchnie wszelkiego rodzaju z całą mocą i elastycznością, jakiej potrzebujesz
 3. Można go przechowywać i ładować w odpowiedniej stacji ściennej

Odkryj nieograniczone

Bezprzewodowe odkurzacze pionowe Athlet: wielofunkcyjne urządzenie dla nieskazitelnego domu. Moc tradycyjnego odkurzacza z wygodą i elastycznością urządzenia bezprzewodowego: oto odkurzacze pionowe Athlet firmy Bosch. Dzięki technologii litowo-jonowej Bosch możesz posprzątać swój dom od góry do dołu za jednym razem.

 1. Wysoka moc ssania usuwa brud, brud i kurz ze wszystkich rodzajów podłóg
 2. Długotrwałe, aby przejść przez całą drogę
 3. Chcesz to odłożyć czy potrzebujesz przerwy? Umieszczasz go tam, gdzie chcesz i sam wstaje

Kiedy elastyczność jest najważniejsza, mamy dla Ciebie rozwiązanie: nasze bezprzewodowe odkurzacze Flexxo 2-w-1. Używaj Flexxo jako odkurzacza pionowego na dowolnej powierzchni, od płytek po dywany i dywany. Jednak w przypadku małych blatów lub obszarów można jednym kliknięciem odłączyć przenośny komponent, aby wyczyścić wszystko w mgnieniu oka.

 1. Wyczyść każdy rodzaj podłogi odkurzaczem pionowym
 2. Użyj przenośnej części do blatów i tym podobnych
 3. Czysta wygoda: akcesoria są przechowywane bezpośrednio w korpusie oprawy
 4. Znalezienie odpowiedniego bezprzewodowego odkurzacza do nieskazitelnego domu.

Czy chcesz mieć bezprzewodowy model do swojego następnego odkurzacza? Dobry wybór! Jesteśmy pewni, że będziesz cieszyć się elastycznością i swobodą, jaką oferuje, a także nienagannym poziomem czystości. Oto kilka przydatnych wskazówek od ekspertów od odkurzaczy Bosch, które pomogą Ci znaleźć model, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom: od sierści zwierząt po duże przestrzenie lub dużo brudu do wyczyszczenia. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się o 7 rzeczach, o których należy pamiętać przy wyborze bezprzewodowego odkurzacza.

7 rzeczy, o których należy pamiętać przy wyborze bezprzewodowego odkurzacza.

1. Pionowy lub odkurzacz: wybór należy do Ciebie.

2. Czy masz specjalne potrzeby w zakresie sprzątania?

3. Wybierz odpowiednią moc.

4. Oceń autonomię.

5. Rozważ łatwość użytkowania.

6. Znajdź model pasujący do Twojego domu.

7. Wybierz akcesoria.

Pionowy lub odkurzacz: wybór należy do Ciebie.

Ogólnie rzecz biorąc, odkurzacze bezprzewodowe występują w dwóch różnych rodzajach: stojące lub w stylu odkurzacza, z których każdy ma swoje specyficzne zalety.

Cztery różne odkurzacze bezprzewodowe umieszczone obok siebie w jasnym otoczeniu.

Odkurzacze pionowe stoją samodzielnie w celu wygodnego przechowywania lub przerw podczas sprzątania. Ponadto są wyjątkowo stabilne i łatwe w manewrowaniu, zwłaszcza w przypadku potężnej serii Athlet. Dla tych, którzy szukają większej elastyczności, doskonałym wyborem będzie model 2 w 1 z odkurzaczem pionowym i ręcznym w jednym urządzeniu, takim jak Flexxo. Główna zaleta bezprzewodowych mioteł elektrycznych? Oprócz tego, że są bardzo łatwe w użyciu, transporcie i przechowywaniu, mogą dokładnie i łatwo czyścić na wszystkich poziomach. Na przykład bezprzewodowe odkurzacze Unlimited są idealne do odkurzania kurzu z sufitów, półek i innych trudno dostępnych miejsc.

Czy masz specjalne potrzeby w zakresie sprzątania?

Masz zwierzęta, chcesz maksymalnej ciszy lub martwisz się o jakość powietrza w Twoim domu? Tak czy inaczej, istnieje bezprzewodowy odkurzacz Bosch, który spełni Twoje potrzeby.

 1. Dla właścicieli zwierząt: bezprzewodowy odkurzacz ProAnimal.
 2. Cisza i spokój: odkurzacz bezprzewodowy ProSilence.

 3. Dla czystego powietrza: odkurzacze bezprzewodowe ProHygienic.

 4. Więcej mocy: odkurzacze bezprzewodowe ProPower.

Wybierz odpowiednią moc.

Czy słyszałeś, że odkurzacze bezprzewodowe nie są tak skuteczne w usuwaniu brudu? Cóż, wcale tak nie jest. Rzeczywiście, wszystkie bezprzewodowe odkurzacze Bosch są zaprojektowane tak, aby dokładnie sprzątać Twój dom, niezależnie od rodzaju podłogi. To powiedziawszy, aby jeszcze dokładniej wyczyścić ulubione dywany, nasi eksperci polecają model o większej mocy ssania, taki jak odkurzacze Bosch ProPower.

 1. Nasz najmocniejszy odkurzacz: Unlimited ProPower

 2. Nasz najmocniejszy odkurzacz pionowy: Athlet ProPower

Oceń autonomię.

Wiele dostępnych obecnie na rynku bezprzewodowych odkurzaczy ma wystarczającą autonomię, aby od razu posprzątać cały dom. Jednak żywotność baterii różni się w zależności od modelu. Oto, o czym należy pamiętać.

Przestrzeń do sprzątania: Zanim wybierzesz odkurzacz bezprzewodowy, zadaj sobie pytanie, jak długo ma on działać. Masz małe mieszkanie? Zajmuje to prawdopodobnie 30-45 minut. Większa powierzchnia? Wybierz urządzenie o wysokiej wydajności, które może działać przez 80 minut. Pamiętaj, że czyszczenie z maksymalną mocą zmniejsza autonomię.