Serie świeczek sojowych Jolly Wick

Kategoria:

Opis

Serie świec sojowych Jolly Wick to ekskluzywne propozycje, z wykorzystaniem których można będzie stuprocentowo relaksować się we własnych czterech ścianach. Świece sojowe należy trzymać w suchym i zacienionym punkcie oraz używać ich w każdej sytuacji zgodnie z przeznaczeniem. Wówczas także skorzystanie z nich będzie bezpieczne a także można cieszyć się ich wszystkimi walorami użytkowymi. Świeczek w Jolly Wick jest dużo i mają przeróżne nuty zapachowe, a więc żaden z klientów nie będzie mieć kłopotu z wyszukaniem odpowiedniego zapachu. Wykonane naturalnie świeczki są szczegółowo opisane. Można zapoznać się z ich dominującymi nutami zapachowymi, jak i zasadami wykorzystania. Ich odręczne wykonanie sprawia, iż prezentują się perfekcyjnie i bardzo niebanalnie. W dodatku, mają ekologiczny, bawełniany knot.

Okres wypalania takiej świecy to aż czterdzieści pięć godzin, w trakcie jakich moc zapachu faktycznie jest duża. Opakowanie każdej ze świec jest nie tylko wyjątkowo ładne, ale też użyteczne. Po wypaleniu świeczki stylowy słój można przykładowo wykorzystać do robienia przetworu na zimę. Na pewno, jeżeli ktokolwiek zdecyduje się na korzystanie z produktu takiego jak świece sojowe zapachowe, to będzie z tego faktu usatysfakcjonowany. Świeczki trzeba palić wyłącznie w pozycji pionowej. Kolekcja jesienna zawiera aromaty Pumpkin Pie o różnej pojemności.

Seria wiosenna to tak ciekawe propozycje jak: sorbet cytrynowy, Ona Lubi Pomarańcze, Creme de La Creme, Coconut, czyli kokos, Zaczarowany Ogród, Truskawkowy Raj, Lawendowe Pole. W takim wypadku klienci mogą także decydować się na dobór wyrobów o różnej pojemności. Poza wyborami sezonowymi z chęcią nabywane są też wyroby z kolekcji klasycznej: Jej Wysokość Czekolada oraz Jabłecznik. Można też kupować komplety świec sojowych na podarunek. Są one zapakowane w zrobione z drewna pudło razem z wypełnieniem. Walory świeczek sojowych przyczyniają się do tego, że coraz więcej osób decyduje się na ich nabycie.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY