Najlepsze tanie odkurzacze bezprzewodowe

Kategoria:

Opis

Filtr cyklonowy nie jest widoczny z pojemnika na kurz, a jego technologia sprawia, że ​​powietrze unosi się jak cyklon, zbierając kurz. Ten rodzaj filtra nie wymaga regularnej konserwacji, ponieważ z trudem się brudzi.

Więc okresowe opróżnianie jest również w porządku. Jest to zwykle najlepszy z filtrów. Tak bardzo, że zbiera 25% kurzu w porównaniu do innych filtrów. Filtr niecyklonowy jest widoczny i wymienny i znajduje się wewnątrz pojemnika na kurz. W przeciwieństwie do filtrów cyklonowych, należy je myć i czyścić po każdym użyciu. Dzięki temu unika się gromadzenia się brudu i nie pogarsza wydajności odkurzacza. kliknij po więcej

Wreszcie jest filtr multicyklonowy, który jest najbardziej rewolucyjny

Jego technologia AirVolution System pozwala oddzielić cząsteczki kurzu, dzięki czemu znikają. Działanie jest zatem podobne do działania filtra cyklonowego, ale mocniejsze. W takim przypadku filtr należy wyczyścić po użyciu odkurzacza przez 9 miesięcy.

Jak zapewne zrozumiałeś, wybór odkurzacza różni się w zależności od indywidualnych potrzeb każdego z nich. Jeśli na przykład musisz wyczyścić ciasne narożniki i trudno dostępne powierzchnie, lepiej poradzi sobie z tym odkurzacz podciągający. Jeśli natomiast musisz odkurzyć kurz z dywanu, miotła elektryczna jest idealna.

  1. A może potrzebujesz posprzątać duże przestrzenie, w których nie masz wielu gniazdek elektrycznych. W takim przypadku bezprzewodowy odkurzacz rozwiązałby problem. Kolejnym czynnikiem do rozważenia jest siła ssania. Jeśli chodzi o to, zawsze powinieneś wybierać modele 1800w.
  2. Krótko mówiąc, odkurzacze bezprzewodowe i bezworkowe są bardzo korzystne, o ile dostosowują się do Twoich potrzeb. Jeśli tak, wybór należy do Ciebie.

Dla kogo ten odkurzacz jest odpowiedni?

Ten model odkurzacza jest idealny dla osób mieszkających w małym mieszkaniu, które chcą ułatwić codzienne sprzątanie i obniżyć koszty stałe, takie jak koszty worków. W rzeczywistości sam ten aspekt pozwoli na znaczne oszczędności i zmniejszenie początkowego kosztu odkurzacza w ciągu kilku miesięcy.

  1. W rzeczywistości cena jest kolejnym ważnym aspektem, który należy ocenić przy zakupie bezprzewodowego odkurzacza bezworkowego.
  2. Ogólnie rzecz biorąc, odkurzacze bezworkowe i bezprzewodowe dzielą się na 3 przedziały cenowe: niski, średni i wysoki, jak w przypadku każdego innego sprzętu AGD.
  3. W przypadku niskiej półki cenowej dostępne są urządzenia, które ważą średnio 4 kg i mają autonomię około 40 minut przy pojemności 0,5 litra. Będą kosztować mniej niż 100 euro.
  4. W średnim przedziale cenowym na rynku dostępne są modele, które zawsze mają wagę około 4 kg, autonomię większą niż około 50 minut i schowek o pojemności 0,5 litra. Koszt waha się od 100 do 200 euro.

I wreszcie, na najwyższym poziomie, koszt wzrośnie do około 200 euro: odkurzacz będzie lekki (3,5 kg) z autonomią 60 minut i pojemnością około 0,7 litra.

Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe

Jest to jedno z niezbędnych urządzeń ostatnich lat, które pozwala na nowo odkryć znaczenie i przyjemność domu, który jest zawsze czysty i odkażony, zwłaszcza w obecności dzieci, osób uczulonych – na przykład na kurz lub roztocza – lub zwierzęta domowe.

Mówimy o odkurzaczach bezprzewodowych, będących ewolucją klasycznych odkurzaczy używanych od końca XIX wieku, nazywanych również „miotłami elektrycznymi” ze względu na łatwość użytkowania i niewielkie zajmowane miejsce. Poręczne i zdolne do wykonania swojej pracy w kilka minut, bezprzewodowe odkurzacze stały się również świetnym pomysłem na prezent. Ale który wybrać spośród wielu modeli na rynku? Oto nasz wybór.

Najlepsze tanie odkurzacze bezprzewodowe

Najpopularniejszym produktem w niskim przedziale cenowym jest Laresar Elite 1, bezprzewodowy odkurzacz z bezszczotkowym silnikiem o mocy 380 W, który doskonale nadaje się do czyszczenia wielu powierzchni i sierści zwierząt.

  1. 2 regulowane poziomy ssania maksymalizują wydajność baterii (2600 mAh), której ładowanie zajmuje tylko 4 godziny i może zapewnić do 30 minut nieprzerwanego czyszczenia.
  2. Ponadto jej demontaż sprawia, że ​​ładowanie i wymiana baterii są bardzo łatwe, a uchwyt ścienny stacji ładującej doskonale nadaje się zarówno do przechowywania, jak i ładowania.

Ten bezprzewodowy odkurzacz ma konstrukcję z podwójną szczotką rolkową: twarda może być używana do głębokiego czyszczenia dywanów, a miękka nadaje się do twardych podłóg, aby chronić podłogę przed zarysowaniem. Dodatkowo obrotowa głowica i diody LED umożliwiają łatwe czyszczenie ciemnych narożników, takich jak spód mebla. Filtr Hepa posiada bardzo drobną siateczkę, która pozwala z łatwością odfiltrować 99,99% kurzu i bakterii. Zawiera 2 filtry Hepa i jest wyposażony w odpylacz o pojemności 0,8 litra.

Bezprzewodowy odkurzacz Laresar Elite 1, mocna bezprzewodowa miotła elektryczna 26Kpa, wymienna bateria 35 minut, silnik bezszczotkowy 380W, z diodą LED

Zobacz ofertę

Nadal w kategorii tanich, ale wydajnych odkurzaczy bezprzewodowych znajdujemy HONITURE H9, który wykorzystuje bezszczotkowy silnik o dużej mocy 380 W. Mocne ssanie 26 Kpa pozwala odkurzaczowi na głębokie i łatwe czyszczenie dywanów, odkurzanie sierści zwierząt, w górę gruzu. Ten bezprzewodowy odkurzacz ma przewagę nad innymi odkurzaczami dzięki składanej aluminiowej rurce.

Wbudowany akumulator litowy 2600mAh zapewnia 30 minut ciągłej pracy odkurzacza i jest w pełni naładowany w 4,5 godziny. Istnieją dwa tryby ssania: dzięki technologii systemu cyklonowego osiąga się maksymalną wydajność filtracji podczas ssania. Cząsteczki są oddzielane przez siłę odśrodkową cyklonu z dużą prędkością, co prowadzi do 99,99% filtracji pyłu. W skład produktu wchodzi również szczotka rolkowa, szczotka szczelinowa, szczotka 2w1, szczotka do czyszczenia, uchwyt ścienny, adapter oraz instrukcja.