Lampy liniowe LED do wnętrz zachowanych w stylu industrialnym.

Kategoria:

Opis

Styl industrialny czerpie inspiracje z pomieszczeń przemysłowych. Stawia na minimalizm, stonowane, chłodne odcienie, a także pewną dozę surowości. Wbrew pozorom, styl industrialny może być bardzo przytulny, o ile oczywiście zadbamy o należyte ocieplenie wnętrza. Możemy to uczynić chociażby z pomocą drewnianej podłogi oraz cieplejszych mebli.

Jeśli chodzi o oświetlenie takiego wnętrza, nieodłącznym elementem w stylu industrialnym jest lampa LED liniowa. Może być montowana natynkowo do sufitu lub zawieszana na regulowanych linkach. To nowoczesna technologia, która stopniowo wypiera mniej efektywne i prądożerne jarzeniówki.

Ogromnym plusem jest możliwość dostosowania tego oświetlenia do potrzeb wnętrza. W stylu industrialnym dominują stonowane chłodne odcienie. Ich charakter może zostać wydobyty w pełnej krasie z pomocą zimnego oświetlenia o wysokiej barwie (ok. 6000K). Jeśli tak zimne światło nie odpowiada naszym preferencjom, możemy postawić na bardziej neutralne oświetlenie o barwie 4000K.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Lampy liniowe LED do wnętrz zachowanych w stylu industrialnym.”