Wykorzystanie wentylatorów dla przemysłu z przedsiębiorstwa NETECS

Kategoria:

Opis

Zastosowanie wentylatorów przemysłowych z firmy NETECS jest wszechstronne. Urządzenia podzielone są w takim razie na parę podkategorii, żeby kupujący nie miał problemu z dopasowaniem modelu do charakterystyki branży, w jakiej prowadzi działalność. Wentylatory przemysłowe o profilu promieniowym można wykorzystywać w instalacjach odpylania: w branży drzewnej, także w miejscach zagrożonych wybuchem; w zakładach które zajmują się przetworzeniem odpadów innych niż zaliczające się do niebezpiecznych i obojętnych; w pozostałych przedsiębiorstwach, w jakich obowiązuje tak zwana gospodarka odpadami.

Firma stale się rozwija, a reprezentujący ją eksperci regularnie podwyższają poziom posiadanych umiejętności, w związku z czym produkowane są również najnowsze wentylatory, nadające się do wykorzystania w innych dziedzinach przemysłu. Są to modele nisko – , średnio -, jak i wysokociśnieniowe, jakie nadają się do przetłaczania powietrza: czystego, zapylonego i mieszanego. Na stronie NETECS można zobaczyć właściwości poszczególnych wentylatorów, co ułatwia dobór. Szczegółowe informacje podawane są także przez specjalistów. Klienci, którzy kupią wentylatory mogą liczyć na dłuższy czas ich bezawaryjnego wykorzystania, ze względu na to, że są to urządzenia wykonane z najlepszych jakościowo materiałów oraz mają doskonale dopasowaną grubość.

Maszyny mają też idealne silniki w klasie premium. Ich stopień ochrony to IP55. Wirniki wentylatorów są wyważone w stosownej klasie dokładności. Jeszcze przed oddaniem do wykorzystania każdy wentylator jest przetestowany zgodnie z obowiązującymi w branży ustaleniami. Pomiary podane są w dokumentacji dodanej do wentylatora. Duże doświadczenie ekspertów pozwoli na projektowanie wentylatorów na bazie parametrów podanych przez klienta oraz na zmodernizowanie urządzeń, z jakich w miejscu pracy klient już korzysta. Wentylatory funkcjonują w każdych warunkach, co jest ich sporą zaletą. Trwałe i odporne na wybuchy.