Systemy drzwi przesuwnych dostępne w hurtowni Komandor

Kategoria:

Opis

Systemy drzwi przesuwnych udostępnione w hurtowni Komandor to najwyższej jakości części, wliczające się do trwałych oraz modnych. Hurtownia Komandor dystrybuuje również wiele innych wyrobów, na równi dla klientów prywatnych, jak i dla właścicieli zakładów stolarskich. System Kallisto dedykowany jest zwłaszcza do minimalistycznych wnętrz. Jego poszczególne elementy są ukryte, wobec czego nie wpływają na design drzwi.

Całość konstrukcji prezentuje się również lekko. System Winnipeg i Yoho chwali się dużą popularnością od pierwszych chwil działania sklepu. Profile wchodzące w jego skład wykonane są z solidnego stopu aluminium. System taki zaprojektowany jest do wypełnień ze szkła a także paneli z materiałów drewnopochodnych. W wózkach dolnych użyto rolki z łożyskami kulkowymi, wpływające na płynną pracę systemu przez wiele lat.

Części składowe każdego systemu Komandor to: profile, prowadniki górne, wózki dolne oraz domykacze gazowe. Ich dokładny opis znajduje się na witrynie, a jeżeli ktoś interesuje się kupnem to może zamawiać transport. Punkt sprzedaży oferuje również materiały drewnopochodne, jakie służą do wykonania akcesoriów meblowych. Są to: blaty kuchenne, płyta akrylowa, płyta budowlana i płyta meblowa. W katalogu umieszczono także szkło: lustra i szyby VSG, szkło kolorowe COLORIMO oraz szkło ornamentowe.

Dział akcesoria meblowe obejmuje: chemię i akcesoria montażowe, elementy konstrukcyjne, oświetlenie meblowe, prowadnice do szuflad, szuflady, uchwyty i wieszaki, wyposażenie garderoby oraz wyposażenie kuchni. Klienci mogą także dobierać fronty meblowe: szklane w ramkach aluminiowych OPAL, akrylowe, ramiakowe, firmy Wiech oraz dekoracyjne.

Wszystkie fronty dobrze się prezentują, są solidne i łatwe w utrzymaniu czystości. W działającej na terenie Śląska hurtowni można także zamawiać osłony grzejnikowe, jako element dekoracyjny. Bogaty katalog produktów sprawi, że każdy odnajdzie coś, czego wymaga i co dopasuje się do pomieszczeń w jego domu.