Papier antykorozyjny od zakładu Excor

Kategoria:

Opis

Papier o właściwościach antykorozyjnych od zakładu Excor używany jest w wielu dziedzinach przemysłu. Specjalny papier antykorozyjny stworzony przez firmę Excor wybierany jest przede wszystkim przez przedsiębiorców, którym będzie zależeć na tym, aby w standardowej działalności wykorzystywać najwyższej jakości produkty. Konsumenci mogą wybierać: papier VCI na rolce, papier VCI pod postacią arkuszy na rozmiar, papier VCI wzmocniony siatką, papier VCI z powłoką polietylenową, czy papier krepowy VCI.

Najwyższej jakości papier techniczny z lotnymi inhibitorami korozji w całej strukturze papieru ma wszechstronne zastosowanie i jest prosty w użyciu. Jako zabezpieczenie antykorozyjne papier antykorozyjny będzie działać przez 1 rok czasu do 2 lat. Na stronie firmy każdy z produktów jest dokładnie scharakteryzowany. Udostępnione są nie tylko informacje o wykorzystaniu, ale też o: szerokości, gramaturze, wadze, sposobie spakowania. Można również sprawdzać kompletną kartę wyrobu i omówić szczegóły z pracownikami sklepu.

Excor ma doświadczenie w produkowaniu i dostarczaniu materiałów przeznaczonych do pakowania i cyklicznie podwyższa standardy oferowanych świadczeń. Papier antykorozyjny jest tak samo chętnie zamówiony jak folia antykorozyjna. Arkusze VCI na wymiar można ciąć w tych parametrach, na jakim będzie zależało klientom. Mogą one być zapakowane luzem lub mogą być nawijane na roli z perforacją.

Dwustronne działanie antykorozyjne nie dopuści do błędów w aplikacji i powoduje, że pakowanie zajmuje mniej czasu. Tego typu arkusze mogą zostać wykorzystane jako przekładka pomiędzy dowolnymi detalami. Papier VCI może zostać także użyty jako delikatniejszy pochłaniacz wilgoci. Wykorzystanie papieru antykorozyjnego o większej gramaturze pozwala zabezpieczać delikatniejsze podzespoły metalowe przed zarysowaniami oraz uszkodzeniem podczas przewozu. Wskazane papiery nadają się do recyklingu i są ekologiczne.