Jak wybrać lampę liniową LED oferującą nam komfortowe oświetlenie?

Kategoria:

Opis

Lampy liniowe LED to popularne rozwiązanie stosowane zarówno w domach, jak również w miejscach pracy. Długa i wąska oprawa wyposażona w taśmę LED z powodzeniem zastępuje jarzeniówki, oferując znacznie efektywniejszą oraz bardziej energooszczędną pracę.

Ważnym kryterium wyboru jest sposób montażu. Lampa liniowa LED może być zawieszona na suficie na elastycznych i regulowanych linkach. Dostępne są również natynkowe oprawy, które możemy przymocować z pomocą kleju montażowego. Pierwsze rozwiązanie sprawdza się w wysokich pomieszczeniach, gdzie ewentualna regulacja światła jest szczególnie istotna. Oprawy natynkowe możemy natomiast umieścić we wnętrzach o standardowej wysokości.

Sposób oświetlenia zależy od taśmy zamontowanej w oprawie. Lampa liniowa jest wykorzystywana jako główne źródło światła, w związku z tym, częściej stosujemy taśmy LED o dużej mocy. Jeśli chodzi o temperaturę światła, możemy wybrać uniwersalną lampę 4000K lub postawić na temperaturę 6000K odznaczającą się bardzo intensywnym, białym światłem.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Jak wybrać lampę liniową LED oferującą nam komfortowe oświetlenie?”