Znakowanie magazynów i hal produkcyjnych za pomocą dedykowanych rozwiązań

Kategoria:

Opis

Znakowanie magazynów i hal produkcyjnych za pomocą spersonalizowanych rozwiązań to wybrana z usług, z jakich można skorzystać w firmie Aspekt. Korzystając z niej, można oczekiwać dużej precyzji w organizacji pracy. To wpływa na brak błędu podczas realizowanych czynności, a także pozwoli utrzymać wysoką jakość procesów.

Na dodatek, wpływa na bezpieczeństwo pracowników. Jest to znaczący element uzupełniający infrastrukturę magazynową. Jednoznaczne i trwałe oznakowanie hal magazynowych i produkcyjnych odbywa się poprzez malowanie lub naklejenie linii i oznaczeń. Oznakowane poziomo mogą być: ścieżki komunikacyjne a także pola odkładcze. Mogą również zostać zastosowane znaki specjalne: strzałki, znaki ostrzegawcze, czy inne piktogramy.

Oznakowanie może również wystąpić w wersji pionowej. Na dodatek obszar działań firmy wzbogacony jest o usługi jakimi są automatyzacja logistyki, wśród jakich głównie wyróżnia się kompleksowe rozwiązania AUTO_ID.

Automatyczna identyfikacja produktów i procesów w firmach handlowych, logistycznych i produkcyjnych ma miejsce przy zastosowaniu urządzeń od cenionych wytwórców. Klienci mogą dobierać pośród prostych skanerów podpinanych do kas, jak i wśród złożonych systemów: skanerów automatycznych, drukarek przemysłowych oraz sieci WLAN. Udostępniony jest dla nich też oryginalny system magazynowy Rewista WMS. To innowacyjne, nadające się do zmodyfikowania oraz ekonomiczne narzędzie, wspierające realizowanie procesów logistycznych w magazynie. Przedsiębiorcy, którzy chcą optymalizować ten obszar w firmie z chęcią zdecydowani są na takie wyjście. System pozwala kompleksowo zarządzać ruchem wyrobów oraz pozwala na wzorcowe wykorzystanie powierzchni magazynowej. To gwarantuje wsparcie na każdym z etapów: od przyjmowania towaru, przez przesunięcia magazynowe i kompletację, aż po wydanie i inwentaryzację. Na etapie personalizacji wszystko jest skonsultowane z pracownikami i kierownictwem.