Lokata czy konto oszczędnościowe?

Kategoria:

Opis

Mniej więcej półtora roku temu w moim mieście otworzono dużą hurtownię spożywczą jednej z największych sieci na świecie. Tak samo jak większość lokatorów mojego miasta nie zdołałem się doczekać otwarcia tego nowego przybytku lokalnej gospodarki. Aby dostać się do środka musiałem posiadać kartę z imieniem i nazwiskiem, która jest zaopatrzona w pasek magnetyczny. Kartę pozyskałem to naturalnie dzięki temu, iż podałem własne dane na początku, kiedy już budowano tę halę. Dane wysłałem do biura a w następnej kolejności przysłano mi kartę do domu. W hali mogę znaleźć każdy towar spożywczy, alkoholowy i chemię domową w bardzo interesujących cenach. Mogę także kupować towar po cenach hurtowych lub bez podatku wat. Każda cenówka ma dwie ceny, ceną z podatkiem vat oraz cenę bez wat. Abym w stanie kupować po cenie bez vatu muszę prowadzić aktywność.

To niezmiernie fajna sprawa, jeśli gra toczy się o oszczędzanie na zakupach, szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy to pracodawcy coraz częściej zatrudniają swoich pracobiorców w formie jednoosobowej aktywności gospodarczej – poczytaj o tym znacznie więcej na https://biznes.interia.pl/praca/news-lokata-czy-konto-oszczednosciowe,nId,2223122 – Lokata czy konto oszczędnościowe?. Oprócz tego występują tam setki promocji oraz obniżki cen. Promocje są rozmaite, w pewnych momentach mogę kupić jeden produkt na przykład wodę smakową dwu litrową, litrową źródlaną dostaję darmowo. Innego razu, kiedy dokonam zakupu na właściwą sumę otrzymuję upust na następne zakupy. Ostatnimi czasy otrzymałem nalepkę za każde 10 zł wydane w sklepie.

Kiedy uzbieram 20 nalepek będę mógł zakupić patelnie teflonowe za pół ceny. Zdołałoby się wydawać, iż takie promocje proponują niskiej, jakości artykuły wręczane w gratisie czy też za pól ceny. Niemniej jednak w tym przypadku akcesoria kuchenne w owej promocji są w rzeczy samej od słusznego producenta, a co poniektóre rzeczy mimo pięćdziesięcioprocentowego upustu i tak są niesłychanie drogie oraz kosztują paręset złotych. Na pewno nie zrezygnuję z zakupów w takich położeniach oraz polecam każdemu korzystania z tego typu sposobów na oszczędzanie. Sam wypad do hal targowych jest czasochłonny i absorbuje bez dojazdów około dwóch godzin i nawet, jeśli mam konkretnie sprecyzowane, co chcę zakupić to oraz tak wybór towaru oraz promocji jest tak okazały, iż nie mogę się zdecydować, którego producenta towar wybrać tak, żeby mi się to ściśle mówiąc opłacało i przy okazji było takiej, jakości, na jakiej mi zależy. Na takich zakupach zaoszczędzam tygodniowo około 50 złotych, nie jest to może zbyt dużo, lecz w skali roku gdybym to odkładał do skarbonki zdołałbym uzbierać paręset złotych, z czego z pewnością się ucieszę.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Lokata czy konto oszczędnościowe?”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *